Hello there! Welcome to Youjoomla Support Forums

We are Web Development Company specializing in Joomla Templates , Joomla Extensions and WordPress Themes development . You are not able to see some forum threads due to your memberhip level. To unlock all forums and special customer support please take few moments to signup . If you are just searching for free joomla templates , or free joomla extension support simply head to our Free Joomla Support forums and open a new thread. Our moderators will help you as soon as possible. To spead up the response time please take few seconds and go over forum rules

Have fun!

ne ide na godisnji

04-25-2009, 03:03 AM
# 2 (permalink)
sascha2012
Ne znam sta te interesuje, u fazonu zurke, ili nesto mirnije familijarno ili znas na sta mislim???
04-25-2009, 03:10 AM
# 4 (permalink)
sascha2012
Za Hrvatsku bi ti preporucio Opatija, nije bas ni mali grad i po meni jedan od najljepsih mjesta za odmor.Uz Opatiju imas Icici par kilometara od centra.Super lijepo. inace Opatija je malo skuplja u Hrvatskoj kao i Zadar.

A po meni najljepse, najmirnije i najjeftinije je Otok Vir. To je bas da se covjek odmori, jeftino nevjerovatno kako jeftino.

Mi smo prosle godine imali Apartman od 100 m, na dva sprata, 12 do 15 metara od mora, 2 velike terase, parking ispred kuce, klima, Tv, Sat, Rostilj, ma ne znam ni ja sta sve za samo 60€ po danu.Cetvoro ljudi, znaci zena, ja i dvoje djece.

Pogledaj Slike
04-27-2009, 05:38 AM
# 6 (permalink)
Skipper_Ri
Ja ti Opatiju nikako ne bih preporucio, jer u Opatiji nema postene plaze. Icici vec da, ali tamo je vjecito guzva, imas samo jednu plazu, a i ta ti je u susjedstvu ACI Marine, pa se nemoj cuditi ako te napadne jahta
Moscenicka Draga, Medveja, mozda nesto u Istri ili na otocima... Po meni, puno bolji izbor.
04-28-2009, 01:26 AM
# 8 (permalink)
Skipper_Ri
Quote:
Originally Posted by neo
hvala skiperu, znali ko kakva je Crna Gora ?
Osobno, nisam bio, ali ako je Dubrovnik postao "usputna stanica" prema Crnoj Gori, onda je stvar jasna. Navodno su si ljudi dali truda, sagradili i jos grade vrhunske hotele, uz cijene koje su vise nego prihvatljive. Bilo bi dobro cuti nekoga iz prve ruke, ako takvi ovdje postoje...

LP
06-05-2009, 03:03 AM
# 9 (permalink)
leobar021
ako nije kasno uzmi u obzir i otoke Brac, Hvar....
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes