Hello there! Welcome to Youjoomla Support Forums

We are Web Development Company specializing in Joomla Templates , Joomla Extensions and WordPress Themes development . You are not able to see some forum threads due to your memberhip level. To unlock all forums and special customer support please take few moments to signup . If you are just searching for free joomla templates , or free joomla extension support simply head to our Free Joomla Support forums and open a new thread. Our moderators will help you as soon as possible. To spead up the response time please take few seconds and go over forum rules

Have fun!

mala kritika

06-05-2009, 04:12 AM
# 1 (permalink)
leobar021
Svaka kritika je dobronamjerna, tj s ciljem poboljsanja...
Naime, ja sam na vec nekoliko postova ostao kratkih rukava a pregledavajuci forum i trazeci iste probleme naisao sam na pitanja ali bez odgovora.

znam da vjerovatno radite punom parom ali iskreno ja nisam zadovoljan s forumom.

isto sam clan i rockettheme gdje je situacija potpuno drukcija, zbog cega... vjerovatno zbog broja member supporta.
Tako da ili reci kako da mi "luzeri" pomognemo, sta da krenemo uciti pa da i mi damo doprinos forumu...

Iskreno, razlog zbog cega sam prisutan osim placenog clanstva je i cinjenica da govorimo ex-yu jezik.

Nadam se da se nece nitko naci uvrijedjen, jer to mi i nije bila namjera.

poz
leo bartulica / split-hrvatska
06-05-2009, 04:15 AM
# 2 (permalink)
Skipper_Ri
Pozdrav,

A gdje je zapelo, reci, mozda mozemo pomoci?
06-05-2009, 05:31 AM
# 3 (permalink)
leobar021
pa recimo otvorio sam post, http://www.youjoomla.com/joomla_supp...b-content.html

znaci treba mi genericki thumb i intro tekst kao na you bumpit, red box da bude slika..
container, slika + tekst..

template, simplicity
06-05-2009, 08:58 AM
# 4 (permalink)
Skipper_Ri
Quote:
Originally Posted by leobar021
pa recimo otvorio sam post, http://www.youjoomla.com/joomla_supp...b-content.html

znaci treba mi genericki thumb i intro tekst kao na you bumpit, red box da bude slika..
container, slika + tekst..

template, simplicity
Hm, nisam siguran ni da ces dobiti odgovor, bojim se da bi ova tvoja "potreba" mogla spadati u "custom development" po pitanju odredjenog templatea, a takvu pomoc neces dobiti... No, pricekajmo da se oglasi gazda Neo...
06-05-2009, 10:41 AM
# 5 (permalink)
leobar021
to ne bi bio problem ako se radi o custom developu, sve sta valja se placa... ali barem da znam...
mislim da sada nije o tome toliko ni bitno koliko opcenito na forumu nedostaje odgovora na pitanja...
zanima me stav admina i moderatora o tome, u cemu je kvaka
06-05-2009, 11:57 AM
# 6 (permalink)
neo
brate , postavio si post juce , dobio odgovor danas . nerazumijem u cemu je problem , cak sto vise sa aerodroma se mucim da odgovorim na propustene postove u zadnja 2 dana. drugo ,

pogledaj opis foruma gdje si postavio pitanje , nisam bio duzan odgovoriti ali si clan i sto trazis vec ti je dostupno. postavio si pitanje u forumu gdje clanovi pomazu clanovima i tu ces malo duze cekati. ako bilo sta drugo treba , pokusaj da postavis pitanje u forumu za specificnu ekstensiju ili sablon , tu brze odgovaramo ali opet 24 sata je ok sa obzirom da ima 40000 clanova
06-05-2009, 02:15 PM
# 7 (permalink)
Skipper_Ri
Neo, moras i ti razumjeti da su ponekad clanovi nestrpljivi
Salim se malo.
@leobar021 - Mozda sam ja pomalo subjektivan, ali s YouJoomla teamom u godinu i nesto dana imam samo pozitivna iskustva. Dapace, Dragan mi je izasao u susret i onda kada za to nije, realno, bilo nikakve osnove, odradio mi je neke stvari za koje se obicno placa... Naravno, vecinu stvari sam odradio sam, uz ucenje, ucenje, ucenje... Razumijem vas obojicu, ali cinjenica je, vjeruj mi, da Dragan zaista ima zivaca i volje pomoci. Premda se u zadnje vrijeme YJ! malo razmahala pa stoga vjerojatno i proces odgovora traje malo duze.

LP
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes